Garanti ve İade

Garanti Şartları:
www.rekorisi.com adresi üzerinden almış olduğunuz ürünler kullanılmamış sıfır ürünlerdir. Satışı yapılan ürünlerin garantileri söz konusu markanın belirlediği garanti koşulları çerçevesinde ürüne ait markanın sorumluluğu altındadır. 
Garanti süresi her markanın modellerine göre belirlediği sürelerdir. Markaların belirlediği garanti sürelerinde herhangi bir değişiklik söz konusu olduğunda Rekor Isı Mühendislik bu durumdan sorumlu değildir.
Ürünün onarımı ürünün markasına ait yetkili servisler tarafından yapılmaktadır.
Bakanlığı, Tüketicinin ve Rekabetin Korunması Genel Müdürlüğü’ne başvurulabilir. 
İade Şartları:
Mağazalarımızdan satın almış olduğunuz “mesafeli satış sözleşmesi”’nin 10. Maddesinde bulunan “cayma hakkı” ve “cayma hakkı kullanılamayacak ürünler” dikkate alınarak herhangi bir hizmet bedeli alınmaksızın 14 gün içinde iade hakkı tüketicide bulunmaktadır.
Rekor Isı Mühendislik fiyatları değiştirme hakkını saklı tutar. Fiyatlar piyasa koşullarına bağlı anlık değişikliklere uğrayabilir. Artan veya azalan fiyatlardan dolayı firmamız herhangi bir yükümlülük altına sokulamaz.
Kullanım kılavuzunda belirtilen bir kullanım hatası veya ürün standartlarında var olmayan bir sistem için firmamız sorumlu tutulamaz, değişim ve iade talep edilemez. 
Tüketici, kargo yoluyla gönderilmiş olan ürününü teslim alırken mağduriyet yaşanmaması için, kargo teslimat paketinin, dış ambalajını itinalı bir şekilde kontrol etmeli ve ürün ambalajında herhangi bir hasar tespit etmesi halinde kargo teslimat görevlisi ile birlikte durum tespit tutanağı düzenleyerek, gönderi paketinin iadesini sağlamalıdır. Aksi halde doğabilecek zararlardan satıcı sorumlu değildir.
İade şartlarını sağlayan ürünün iadesi için varsa hediyeleri, fatura (iade faturası),garanti belgesi ve tahsilat makbuzu ile birlikte firmamız satış yetkililerine başvurunuz. 
İade edilecek ürünün faturası kuruma ait ise kurum ürün iadesi için iade faturası kesmesi gerekmektedir.
İade işlemine konu olan ürün ile ilgili olarak her türlü kargo vb. ücretler alıcıya aittir.
Ürün kontrol edildikten sonra gerekli şartlar sağlanıyorsa ilgili departman tarafından ürün değişimi veya muhasebe departmanı tarafından ödeme iadesi işlemleri takip edilecektir.
Teslimat Şartları:
Siparişiniz 1-5 iş günü içinde adresinize teslim edilir.
Doğal afet, savaş, yangın, terör vb. olağanüstü durumlarda teslimat süresi değişkendir.
Siparişiniz ile ilgili, 0216 520 10 46 telefon hattımızdan bilgi alabilirsiniz.
Siparişinizi resimli bir kimlik ve imzanızı ibraz ederek teslim alabilirsiniz.
Sayın müşterimiz; Kargo yoluyla gönderilmiş olan ürününüzü teslim alırken mağduriyet yaşamamanız için, kargo teslimat paketinin, dış ambalajını itinalı bir şekilde kontrol edin ve ürün ambalajında herhangi bir hasar tespit etmeniz halinde, kargo teslimat görevlisi ile birlikte durum tespit tutanağı düzenleyerek, gönderi paketinin iadesini sağlayın. Aksi halde doğabilecek zararlardan şirketimiz sorumluluk kabul etmemektedir.

Teslimat anında kesinlikle bir bedel ödenmeyecektir! Sadece siparişinizin tam ve sağlam olduğuna emin olunuz. Siparişiniz teslimat adresinde bulunan kişiye, ancak 1. dereceden akraba olduğu ispat edilirse, resimli kimliği kontrol edilip imzası alındıktan sonra teslim edilmektedir. Kargo sorumlusu size kargo şirketinin telefon numarasını içeren bir haber formu bırakacaktır.
Siparişiniz elinize ulaştıktan sonra cihaz kurulumu ve montajı için “montaj yetkili servis tarafından ücretsiz” yapılan ürünler haricindeki tüm ürünlerin montajı alıcıya aittir. Montajı alıcı tarafından yapılan tüm ürünlerin ilk çalıştırma işlemi için söz konusu ürünün yetkili servisi ile irtibata geçilmesi gerekmektedir. İlk çalıştırma yetkili servisler tarafından yapılır ve garanti süresi o andan sonra başlar. Montaj bedeli gerektiren ürünlerde, montaj bedeli Rekor Isı Mühendisliğe ait değildir.
Tüm Türkiye'ye toptan ve perakende hizmeti vermekteyiz. Sadece Türkiye sınırları içinde teslimat yapılabilmektedir.
Sipariş İptali İçin Gerekli Şartlar:
Aynı iş günü içerisinde kargoya verilmeden (14:00 'dan önce) siparişinizi iptal edebilirsiniz.
Telefon : 0216 520 10 46
 
Size nasıl yardımcı olabiliriz?
Yükleniyor...