Demirdöküm Ademix 24/28 (20.640 kcal/h)

  • Ürün Kodu: FNPL88G7J4
  • Barkod: 8690813236394
  • Marka: Demirdöküm
  • Kategori: Tam Yoğuşmalı Kombi
  • 22.000,00 TL
  • Havale/EFT ile 21.230,00 TL
    2.310,00 TL 'den başlayan taksitlerle
  • Aynı gün kargoda!
WHATSAPP İLE SİPARİŞ VER
Güvenli Alışveriş
İade ve Değişim

Farklı Kapasite Seçenekleri
18/24 ve 24/28 kW  kapasite seçenekleri ile yüksek ve düşük metrekareli kullanım alanlarında en uygun çözümü sunar. Bu sayede ihtiyaca uygun enerji tüketimi yaparak hem tasarruf hem de konfor sağlar.
 
A Sınıfı Yüksek Isıtma Verimi 
ErP yönetmeliğine göre, A sınıfı ısıtma verimliliğine sahiptir. %93’e varan mevsimsel ısıtma verimliliği sayesinde düşük doğal gaz tüketimi ile yüksek tasarruf sağlar.
 
A Sınıfı Yüksek Kullanım Suyu Verimi
ErP yönetmeliğine göre, XL akış profilinde A sınıfı kullanım suyu verimliliğine sahiptir. Bu sayede kullanım suyu sarfiyatında da yüksek tasarruf sağlar.
 
Frekans Kontrollü Pompa ile Elektrik Tasarrufu
Yüksek verimli pompa sayesinde tesisat ihtiyacına göre pompa hızı otomatik olarak ayarlanır. Bu sayede düşük elektrik sarfiyatı sağlar.
 
Paslanmaz Çelik Eşanjör
Dairesel yapılı paslanmaz çelik premix eşanjörü ile yüksek ısı transferi sağlar. Bu sayede yakıt tasarrufu ve uzun ömürlü kullanım imkanı sunar.
 
Akıllı Isıtma Sistemi
Ortamın anlık kapasite ihtiyacına bağlı olarak gidiş ve dönüş sıcaklık sensörleri ile suyun sıcaklığını kontrol ederek alev ve pompa modülasyonu yapar. Bu sayede daha ekonomik kullanım sağlar.
 
Yüksek Sıcak Su Konforu
Ademix 18/24 24 kW, Ademix 24/28 28 kW sıcak su kapasitesi ile fazla miktarda sıcak su almanızı sağlayarak yüksek sıcak su konforu sunar.
 
Kompakt Boyutlar
Ademix kombiler kompakt boyutları ve 25,6 kg ağırlığı ile daha az yer kaplayarak esnek montaj imkanı sunar. (626x400x270 mm)
 
Dünyadan Ödüllü Şık Tasarım
DemirDöküm Endüstriyel Tasarım ve Ar-Ge Bölümleri tarafından geliştirilen %100 Türk tasarımı ve yerli üretimi olan Ademix kombi, dünyanın en prestijli endüstriyel tasarım ödülü Good Design sahibidir.
 
Düşük Ses Seviyesi
50 dB(A) varan düşük ses seviyesi ile yaşam alanlarında ses kirliliği yaratmaz.
 
Çevre Dostu
ErP yönetmeliğine uygun Ademix kombiler, yoğuşma teknolojisi sayesinde düşük emisyon değerlerine sahiptir ve çevreyi korur.
 
Üstün Güvenlik Donanımı
 
Çift İşlemcili Ana Kart​
Çift işlemcili ana kart sayesinde, iki kademeli kontrol mekanizmasına sahiptir. Bu sayede yüksek güvenlikli kullanım imkanı sunar.​ ​

Hava Tahliye Fonksiyonu​
İlk tesisat dolumlarında sistemde oluşacak istenmeyen havanın otomatik olarak tahliyesini sağlar.​ ​

Yüksek Basınç Uyarı Fonksiyonu​
Tesisatta yüksek basınç oluşması durumunda kontrol ekranında beliren simge sayesinde kullanıcıyı uyarır.​ ​

Dayanıklı Dış Boya​
DemirDöküm kombilerde eloktrostatik toz boya kullanılmaktadır. Genleşme özelliği sayesinde yüksek sıcaklıklara dayanarak kombi yüzeyinde çatlamaların oluşmasını engeller. Bu sayede uzun ömürlü ve estetik kullanım sağlar.

 
Üstün DemirDöküm Kalitesi
DemirDöküm Kombiler, 15 yıl süreye karşılık gelen zorlayıcı çalışma koşullarında test edilmektedirler. Tüm DemirDöküm kombiler devreye alım öncesi aşağıdaki testleri başarıyla geçmektedir.​ ​

- Kombi Ömür Testi, 18 ay boyunca kesintisiz 50.000 çevrim (aç-kapa)​ ​
- Eşanjör Ömür Testi, 12 ay boyunca 25.000 ateşleme çevrimi ve 100% modülasyonda 2.000 saat çalışma
​- Filtre Grupları, Plakalı Eşanjör ve Pompa Testi, 30 hafta boyunca 20.000 çevrimlik yüksek tesisat kapasitesinde, yoğun korozyon / partikül testleri​ ​
- Fan Direnci Testi, Yüksek rüzgar hızlarında farklı açılardan emisyon değerleri ölçümü

Size nasıl yardımcı olabiliriz?
Yükleniyor...